MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15307343
nr 1530 7343
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:38:37
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr